AROMATOUCH TECHNIKA

AromaTouch technika je masážna technika,  pri ktorej sa aplikujú vybrané esenciálne oleje na chrbát, uši a chodidlá. Je pritom dôležité používať čisté oleje terapeutickej triedy.

Tento masážny postup zostavil Dr. David Hill, skúsený a uznávaný odborník v odbore arómoterapie. Spojil v nej svoje znalosti západnej a východnej medicíny s pôsobením esenciálnych olejov. AromaTouch je jednoduchá a ľahko zapamätateľná technika, ktorá prináša hlboké a dlhodobé účinky. 

Aromatouch technika prináša:

  • pomoc pri napätí,
  • pomoc pri úľave od stresu,
  • upokojenie bolesti,
  • povzbudenie,
  • obnovovanie činnosti svalov a má protizápalové pôsobenie,
  • zlepšenie a čistenie cirkulácie;
  • mobilizáciu imunitného systému,
  • celkovú rovnováhu.

Kurz AromaTouch techniky je certifikovaný kurz určený laickej verejnosti, mamám, otcom ako aj profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom, zaujímajúcich sa o oblasť prírodného uzdravovania. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.Prihlásiť sa na kurz

KURZ: AromaTouch Technika (17. 11. 2022)

Benefity AromaTouch masáže

1.KROK: Redukcia stresu

Stres spôsobuje najrôznejšie systémové zmeny v našom tele a je to jeho reakcia na náročné fyzické a psychické podnety prichádzajúce z nášho okolia.  Zvýšené hladiny stresu trvajúce dlhší čas sa preukázali ako spúšťače negatívnych vplyvov na zdravie, čo má časom neblahý dopad na imunitu organizmu. 

Esenciálne oleje doTERRA pôsobiace na stres: Levanduľa, Balance.

2.KROK: Redukcia toxínov

Imunitný systém tvorí sieť orgánov a mnohých buniek. Naše telo sa denne vysporiadava s náporom toxínov a patogenných mikroorganizmov. Toxíny robia toto spojenie veľmi zraniteľným a bránia jeho správemu fungovaniu. Snaha o ich elimináciu telo vyčerpáva.

Esenciálne oleje redukujúce škodlivé mikroorganizmy a neutralizujúce voľné radikály: Melaleuca (Čajovník), On Guard

3.KROK: Redukcia zápalov

Zápal je prirodzená reakcia imunitného systému a nastáva pri poškodení tkanív. Touto formou sa telo snaží vzdorovať infekciám a opravovať poškodené tkanivá, pričom niektoré jedlá a stres majú vplyv na zvyšovanie zápalov v tele. Štúdie takisto preukazujú priame prepojenie medzi zápalmi, ochoreniami a chronickými chorobami. 

Esenciálne oleje doTERRA redukujúce bolesti a zápaly: AromaTouch, DeepBlue

4.KROK: Obnova autonómnej nerovnováhy

Autonómna nervová sústava je súčasťou nervového systému, ktorého úlohou je udržovať optimálne podmienky organizmu (homeostázu). Pozostáva z nervov, ktoré sú prepojené so svalmi, orgáami, tkanivami či systémami, ktoré nevyžadujú našu vedomú kontrolu. Tento systém sa delí na dve časti: sympatický a parasympatický. Aby telo fungovalo optimálne, je dôležité urdžiavať telo v rovnováhe. 

Esenciálne oleje doTERRA prispievajúce k celkovej rovnováhe: Divoký pomaranč, Peppermint.

Detaily kurzu AromaTouch techniky

Celodenný kurz vedie Monika Baťková , certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

V tento deň sa neodporúča piť káva, alkohol, dokonca ani čaj z listov (bylinkový, ovocný môže byť), aby sa nezvyšovala toxicita a teda záťaž na organizmus. 

KURZ ZAHŔŇA:

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami s osvojením si techniky, ucelené študijné materiály, sadu ôsmych olejov Aroma Touch techniky. Cena samotných olejov je 108Eur pri veľkoobchodných cenách. Po vykonaní kurzu je udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.

CENA KURZU:

150€ (platí sa vopred prevodom alebo najneskôr v deň kurzu v hotovosti)

PRINESTE SI ZO SEBOU:

deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie